.

Силиконска Гума Копче Фоб Случај Копчето Опфаќа Заштитници за Ford C-Max Fiesta Фокус 2012-2019 3 копчиња

Силиконска Гума Копче Фоб Случај Копчето Опфаќа Заштитници за Ford C-Max Fiesta Фокус 2012-2019 3 копчиња

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

[Совршено Решение]клучните fobs се многу скапи за да го замени.Овој производ нуди едноставно решение за да се заштити, се разликуваат, и да се спречи скршени & изгребани нагоре fobs.Голема заштита на фоб случај и сите копчиња,намалување на притисни на копчето случајно,не се меша со сигнал. [Одговара]Молиме проверете ги нашите водич слика која само под главната слика.Толку долго како што изгледа исто со нашите клучни фоб(форма, копче за изгледот, coners), тогаш купи со доверба. [Купувачот коментарите] : "Тоа е rubberized ракав, но многу мазна од надвор, па тоа не се фатени во жан џебови" "копчињата никогаш не се изгубени, мојата жена лесно може да се лоцираат нејзиниот клучеви во неа преполн чанта" "имав за време и не се забележани никакви носат или солза." "Тие се вклопуваат удобно и да овозможи копчиња & врска со далечинските конекции за да работат многу добро се чувствува одлично" "Нареди сина и розова еден така ќерка ми и јас fobs не би се измешани" "мала цена да се плати за одржување на мојот фоб приштина под". [Трајни & се Грижи Слободен] силикони е многу издржливи, можете да го користите за години, нашите силиконска маска обезбеди солидна копчето знаци за секој клуч копчиња, никогаш не носат надвор, како насликани знак.супер лесно се инсталира,10 секунди за да ја извадите во. [Професионални]Не е како другите брендови, ние сме биле производство на силиконски случај за повеќе од 10 години, по тестирање за повеќе од сто пати, ние се најде најдобрите материјал и параметар за силиконски копче поклопец, силикони е тенок доволно за да ги собере убаво и сит, и дебели доволно да перница вашиот ланец од случајно испуштање.Клучот fobs се многу скапи за да го замени.Овој производ нуди едноставно решение за да се заштити, се разликуваат, и да се спречи скршени & изгребани нагоре fobs.Одговара како ракавица, Голема заштита на фоб случај и сите копчиња, никогаш нема да избледи,силикони е многу издржливи, можете да го користите за години.супер лесно се инсталира,10 секунди за да оди на тоа,се намали притисни на копчето случајно,не се меша со сигнал.Еве неколку цитати од нашите купувачот критика : "Тоа е rubberized ракав, но многу мазна од надвор, па тоа не се фатени во жан џебови" "копчињата никогаш не се изгубени, мојата жена лесно може да се лоцираат нејзиниот клучеви во неа преполн чанта" "имав за време и не се забележани никакви носат или солза." "Тие се вклопуваат удобно и да овозможи копчиња & врска со далечинските конекции за да работат многу добро се чувствува одлично" "Нареди сина и розова еден така ќерка ми и јас fobs не би се измешани" "мала цена да се плати за одржување на мојот фоб приштина под".

Особините