.

Хајнц Ketchup специјално Издание Различни 2 Пакет на Jalapeno, & Топли и Зачинета

Хајнц Ketchup специјално Издание Различни 2 Пакет на Jalapeno, & Топли и Зачинета

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Хајнц додадена на удар на TABASCO пипер & Jalapeño сос нивните класичен ketchup да зачин до вашиот хамбургери, помфрит, сендвичи и повеќе.Хајнц Специјално Издание Различни Пакет.Глутен слободни и кошер.Зачинета и Топла Ограничено Издание Ketchup.Ограничена Понуда Ред Сега.

Особините