.

2 ПАРЧИЊА Празни Refillable Пластични Јасно Мека Цевка Стискаш Шише Тегли Со прекривачот Козметички Шминка Пакување Складирање Носителот Контејнери за Тонер Лосион Ту?

2 ПАРЧИЊА Празни Refillable Пластични Јасно Мека Цевка Стискаш Шише Тегли Со прекривачот Козметички Шминка Пакување Складирање

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Боја : Clear;Материјал : Пластика;Капацитет : 3 големина на вашиот избор(100ml/200ml/400ml);Пакет : 2 ПАРЧИЊА на секоја цел. 100ml големина : Прибл 123mm x 40mm/4.84" x 1.57"(Вкупна Висина x Дијаметар);200ml големина : Прибл 151mm x 55мм/5.9" x 2.1"(Вкупна Висина x Дијаметар); 400ml големина : Прибл 178mm x 60.5 mm/7" x 2.3"(Вкупна Висина x Дијаметар).Мека цевка е лесно да се притисне,Лесни, преносливи, еднократно, и животната средина.Лесно се притисне авионски додатоци.Идеални за патување контејнер за течности, liquors, храна, масла, шампон, лосион, креми, гелови, козметика, рака лосион, серум, навлажнувачки лосион, се соочуваат со лосион, витамин лице гел, шминка буквар.Овие шишиња се дефинитивно течење доказ.Не се грижете се вашите козметички или лосиони ќе се истури од.Совршен за патување или во вашата убавина торбичка. - Боја : Clear;- Материјал : Пластика;- Капацитет : 3 големина на вашиот избор(100ml/200ml/400ml);- 100ml големина : Прибл 123mm x 40mm/4.84" x 1.57"(Вкупна Висина x Дијаметар);- 200ml големина : Прибл 151mm x 55мм/5.9" x 2.1"(Вкупна Висина x Дијаметар); - 400ml големина : Прибл 178mm x 60.5 mm/7" x 2.3"(Вкупна Висина x Дијаметар)Пакет, вклучувајќи : 2 ПАРЧИЊА на секоја цел - Широко се користат за шминка примерок, шампон за коса, клима уред, туш гел, креми, лосион, итн.- Голем капацитет за патување шишиња ви даде најголемите туристички шише големина дозволено.- Squeze refillable патување сад со флип капи ви помогне брзо да се Идентификуваат содржината внатре јасно патување шишиња.Може да се користи како крем преполна со меур хартија филм,а исто така се погодни за користење. - Лесно да се пополни и чист, здрав, но доволно флексибилен за да стискаш на содржините out Please не двоумете се да контактирате со нас ако има било какви прашања во врска со нашите производи,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Особините