.

Gaweb-Јасно Пластика Празни Стискаш Шишиња со Флип Капа,100/150/250/280/450ml Празни Шампон Лосион Туш Гел Пумпа Шише Фармацевт - Транспарентно Сина 450ml

Gaweb-Јасно Пластика Празни Стискаш Шишиња со Флип Капа,100/150/250/280/450ml Празни Шампон Лосион Туш Гел Пумпа Шише Фармацевт

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пумпата глава е направен од високо квалитетни PP материјал, висока температура отпор, не е лесно да се деформира, може да се рециклира.Шише тело е направен од PETG материјал, дебела и силна отпорни да падне.Може да се користи за да се издаваат емулзија, туш гел, рака сапун, детергент и други производи.Голем дијаметар шише устата, добра запечатување ефект.ОДЛИЧЕН ДИЗАЈН се вклопува во вашата рака, но е доволно голем за кои вие не ќе мора постојано да се рефил.Изгледа одлично и е здрав со сигурен стискаш предизвика sprayer.Спецификации : пумпата глава е направен од високо квалитетни PP материјал, висока температура отпор, не е лесно да се деформира, може да се рециклира.Шише тело е направен од PETG материјал, дебела и силна отпорни да падне.Може да се користи за да се издаваат емулзија, туш гел, рака сапун, детергент и други производи.Голем дијаметар шише устата, добра запечатување ефект.Точка Име : Туш Гел Bottle Material : PETGCapacity : 100/150/250/280/450ml (Изборен)Карактеристики : Складирање Сад, Протекување-доказ, Големи Capacity100ml Димензии : Должина : 5cm/1.97", Висина : 11.5 cm/4.53" (Прибл.)150ml Димензии : Должина : 5.5 cm/2.17", Висина : 12.3 cm/4.84" (Прибл.)250ml Димензии : Должина : 6.7 cm/2.64", Висина : 10.3 cm/4.06" (Прибл.)280ml Димензии : Должина : 6.7 cm/2.64", Висина : 14.3 cm/5.63" (Прибл.)450ml Димензии : Должина : 6.7 cm/2.64", Висина : 15.2 cm/5.98" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Туш Гел Шише.

Особините