.

Henn&Харт Среден Век во Модерната Метал Лак Подот Светилка со Стакло Сенка, Месинг, Seeded Сенка

Henn&Харт Среден Век во Модерната Метал Лак Подот Светилка со Стакло Сенка, Месинг, Seeded Сенка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Основата е бранеа месинг метал.Тоа е поврзан со стаклена купола сенка.Оваа нијанса е направен од seeded стакло.Вклучува 8 ft.кабелот.Собранието детали : Бидете внимателни да не лента теми.Внимателно повлечете го приклучокот за струја надвор од базата да се отстрани гасена.По собранието се врши, се олабави и retighten ореви да се исправи светилка ако е потребно.Оваа бранеа месинг светилка е надградба на средината век модерен дизајн, со привлечен спој на криви и агли.

Особините