.

OMETTER Кат Џек Гумена Подлога, Универзална Кат Џек Гумена Подлога, Џек Подлога Адаптер краен случај, Крстот Ритам Дизајн, Заварување Страна Рамка Железнички Заштитни?

OMETTER Кат Џек Гумена Подлога, Универзална Кат Џек Гумена Подлога, Џек Подлога Адаптер краен случај, Крстот Ритам Дизајн,

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

????️【Кат Џек Подлога】 : Подот Џек Подлога се направени од издржлив гума структура и крстот дупчиња дизајн кој ќе се обезбеди поголема амортизирање и компресија капацитет.Топло Совети : Затоа што на подот џек гумена подлога е ново фабрика производство и тешки гумени материјал, па ова џек гумена подлога ќе има малку гума мирис, ве молиме да се стави тоа во вентилација соба за некои додека!Ве молиме, не ми пречи тоа. ????【Универзална Кат Џек Гумена Подлога за повеќето возила】 : Џек подлога одговара на повеќето Приклучоци и возила, ве молиме потврдете димензии и да се обезбеди fitment на вашето возило. ????【Гума Џек Подлога Лесен За Употреба】 - Постои дупчиња crossline на врвот на џек влошки, кои можат да ги усогласат со страна клип заварување и заштита на страна, така, како да се спречи рамка надолжни зрак од свиткување при дигање на возила со џек. ????【Кат Џек Подлога Големина】Малку Заварување Џек Адаптер Дијаметар : 125mm/4.92 инч.Дебелина : 26mm/1.02 инч.Овој кат џек влошки гума се користи за да се заштити автомобилот подвозјето метал џек точка оградата која е на повеќето возила. ????【ИСКРЕНО УСЛУГА】 - 100% задоволство гаранција, Ако имате било какви прашања со гума џек подлога, едноставно контакт со сервисот за помош, делови, замена или враќање на средствата.Нашата цел е да се направи сте ги задоволи делови и сервис ние обезбеди за вас.

Особините