.

DIAOD Симпатична Цртан филм Бебе Троседот Покрие Учење да Седат на Седиштето Хранење Стол Случај Деца Бебе Троседот Кожата Бебе Бебе Седишта Троседот Без Памук (Боја

DIAOD Симпатична Цртан филм Бебе Троседот Покрие Учење да Седат на Седиштето Хранење Стол Случај Деца Бебе Троседот Кожата

DEN 3129.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кожата-пријателски материјал е удобно и мека : на кожа-friendly кристал кадифени ткаенини има нежен допир, без губење на косата, и не чуден мирис.Еластична PP памук : три-димензионални еластична PP памук пополнување, не се плаши од цедење, меки и еластични.Против пролизгување честички на дното : Држете го земјата цврсто, бебето е среќен да игра, и мајката се послободно.Ногата висина дизајн ја зголемува нога простор без ограничување на телото.Научни назад дизајн може да се заштити бебето од ' рбетот.Ткаенини : Кристал Velvet Filling : PP cotton Baby Употреба : Бебе Седат/Gifts Specification : ширина 50 СМ, висина на 40 СМ, должина 45 CMSkin пријателски ткаенина удобно и мека : кожа-friendly кристал кадифени ткаенини, нежен рачка, без влакна, без мирис.Еластична PP памук : три-димензионални еластична PP памук пополнување, не се плаши од истиснување, меки еластичност.Дното против пролизгување честички : цврсто фатете земјата, бебе среќен игра, мајка повеќе увери.Нога heightening дизајн, зголемување на нога простор, не се врзуваат телото.Научни назад дизајн може да се заштити бебето од ' рбетот.Белешки : 1. Ова е капак ,не вклучувајќи пополнување.Pls прочитајте го ова јасно пред да се направи ред,ви благодарам!2. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!3. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Изненадување : да се Даде на Вашето Мало Дете Големо Изненадување Со Оваа Симпатична Троседот, исто Така Може да Додадете Атмосфера На Радост На Вашето семејство.

Особините

width 50 CM, height 40 CM, length 45 CM :
Skin friendly fabric comfortable and soft:
skin-friendly crystal velvet fabric, delicate handle, no hair, no smell.
Elastic PP cotton:
three-dimensional elastic PP cotton filling, not afraid of extrusion, fluffy elasticity.
Bottom anti-slip particles:
firmly grasp the ground, baby happy play, mother more assured.
Leg heightening design, increase leg space, do not bind the body. :
Scientific back design can protect the baby's spine. :
Notes:
1. This is the cover ,not including filling. Pls read this clearly before you make order,thanks! :
2. Due to the different monitor and light effect, the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures. Thank you! :
3. Please allow 1-3cm measuring deviation due to manual measurement. :
Surprise:
Give Your Little Child A Big Surprise With This Cute Sofa, It Can Also Add An Atmosphere Of Joy To Your family.