.

GRESAHOM каса за Деца,4-во-1 каса Конвертибилна Куфер Улога Игра во Собата со 54 КОМПЈУТЕРИ Додатоци,Скенер Кредитна Картичка Игра Храна Пари Слатка сладолед Третира Дес?

GRESAHOM каса за Деца,4-во-1 каса Конвертибилна Куфер Улога Игра во Собата со 54 КОМПЈУТЕРИ Додатоци,Скенер Кредитна Картичка

DEN 1199.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

БЕСКРАЈНА ЗАБАВА:Оваа улога игра во собата е направен на безбедноста и не-токсични издржливи материјали со смели бои и реални дизајни се направи изведба многу повеќе да се забавуваат.предупредување - ве молиме да се користат строго под возрасни надзор.И нејзините претендираат игра играчка која се развива Деца интелигенција и го подобрува родители-дете интеракција.Уживајте во забава и среќа на Претендираат се Игра Играта , развивање на практични способност, рака-на мозокот координација на капацитет и задоволување на нивните desire It е добра шанса да се практикуваат нивното однесување, ги развијат своите комуникациски вештини и когнитивната способност, овие се потребни кога тие се во интеракција во реалниот свет и во иднина.Уживајте во забава и среќа на Претендираат се Игра Играта , развивање на практични способност, рака-на мозокот координација на капацитет и задоволување на својата желба.совршен за деца улога игра, раниот развој и предучилишно образование.Чувајте ги уредно, не грижете хаос на играчки повеќе!Случајот има здрав справи и лизгачки тркала.ЛЕСЕН ЗА складирање И за НОСЕЊЕ:Сите playset додатоци се вклопуваат во внатрешноста на случајот, оставајќи дополнителен простор за други делови.IDS КУЈНА ДОДАТОЦИ:Оваа игра претендираат храна сет вклучува 54pcs додатоци, како сладолед десерти,каса,работни скенер,кредитна картичка,монети,гуми за џвакање,doughnut,млеко,чоколади,налепница,леб,мерење уред.Предупредување За возраста 3+.Образовни за деца да се идентификуваат различни продукти додека играте.најдобар избор за мали деца " кои возраст 3+ роденден подароци, Божиќ подарок или Нова Година на подарок.совршен за да ја понесете со вас било каде во било кое време!.ГОЛЕМ 4-ВО-1 ДИЗАЈН:Овој десерт куфер игра во собата е совршен за дете што сака да создаде свој забава!Собата не само што може да биде еден куфер кои вклучуваат додатоци, но може да се трансформира во 2 workbenchs модели и чување на табелата.

Особините