.

Kesoto 35x25 Автомобил Покривот Таванот Товар Нето Мрежа Торбичка и Мини Ѓубре Прилагодливи

Kesoto 35x25 Автомобил Покривот Таванот Товар Нето Мрежа Торбичка и Мини Ѓубре Прилагодливи

DEN 503.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно да се инсталира, колку што е buckled на четири рачки, тоа е лесно да се чисти и суви,.Drawstring дел, може да бидат построги и не е лесно да падне.Голем капацитет, може да се сместат голем број на предмети, облека, дневни потреби, итн., задржи автомобил на чиста и хигиенски исправна, и да се зачува простор во автомобил.Текстурата е супериорен, на полиестер материјал мрежа површина, knotless ткаенина, на допир е мазна и досадна, на мекост не е повреден, а воздухот пропустливост е добро.Ова комбо производ вклучува 1 Парче Автомобил Таванот Товар Нето,1 Парче Мини Автомобили Ѓубре.Опис : - Ова комбо производ вклучува 1 Парче Автомобил Таванот Товар Нето,1 Парче Мини Автомобили Ѓубре - текстура е супериорен, на полиестер материјал мрежа површина, knotless ткаенина, на допир е мазна и досадна, на мекост не е повреден, а воздухот пропустливост е добро. - Голем капацитет, може да се сместат голем број на предмети, облека, дневни потреби, итн., задржи автомобил на чиста и хигиенски исправна, и да се зачува простор во автомобил. - Drawstring дел, може да бидат построги и не е лесно да се падне - Лесен за инсталирање, колку што е buckled на четири рачки, тоа е лесно да се чисти и суви, - Тоа е многу погоден за употреба на отворено и со многу предмети.Спецификација : - Материјал : Полиестер - Size : 90 x 65 CMFor Мини Автомобили Ѓубре - Материјал : ABS, PP - Size : 20x9.5x7cm/7.87x3.74x2.76inch Package Вклучува : 1 Парче Автомобил Покривот Складирање bag1 Парче Мини Автомобили Ѓубре.

Особините