.

70 Никогаш не Изгледаше Толку Добро Хет - Среќен 70 Роденден на Стоки, Идеи и Украси - Смешно Роденден

70 Никогаш не Изгледаше Толку Добро Хет - Среќен 70 Роденден на Стоки, Идеи и Украси - Смешно Роденден

DEN 1941.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Што подобар начин да го прослават вашиот 70 отколку со нашите "70 Никогаш не Изгледаше Толку Добро" возач на камион капа!Оваа шапка е совршен партија додаток за да додадете контакт на sass на прославата.КВАЛИТЕТ : убави, квалитетни и печатени букви ќе се фати на вниманието на вашите најблиски и кога роденден момче или девојка да оди во соба.Забава, разиграни, трајни, и најдобро од сите, обновливи!.ГОЛЕМИНА : Една големина одговара на сите!Доаѓа со прилагодливи рака.Среќен роденден луѓе!.ГАРАНЦИЈА : Ние стоиме зад нашите капи со 100% пари гаранција за враќање.Ако овие роденден материјали и украси не се направи вас и вашата сакана насмевка, тогаш вашите пари назад!.

Особините