.

ABLAZE ZAI Bolbove Прилагодливи Милениче 3D Божиќ Дедо мраз Шапка за Кучиња Празник Црвена

ABLAZE ZAI Bolbove Прилагодливи Милениче 3D Божиќ Дедо мраз Шапка за Кучиња Празник Црвена

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина на Големи (Прилагодливи за Средни до Големи Кучиња) : 3 D Божиќ Шапка е многу еластичен и одговара на миленичиња Главата Дебелина од 14 до 28 инчи (исто така одлична големина за Деца и Возрасни).Направени на кадифен ткаенина, многу еластичен еластична главата бенд за голема прилагодливост, 3 D остри шапка исполнет со мека кутии, идеален за одличен Божиќ партија.Совршен за Божиќ, партии, специјални прилики, и фото пука.Уникатен миленичиња Божиќ шапка да имаат вашето домашно милениче да добиете како многу внимание, како што на странките или на празник прилики.Пакет се вклучени : 1*Куче Божиќ Шапка + 1*Сребро Метал Bolbove Keychain.

Особините