.

TSLA Бебе UPF 50+ Сонцето Шапка, Отворено Заштита од Сонце Лето Плажа Шапка, Лесни Внатрешната Мрежа Прилагодливи Пливаат Капи Капа

TSLA Бебе UPF 50+ Сонцето Шапка, Отворено Заштита од Сонце Лето Плажа Шапка, Лесни Внатрешната Мрежа Прилагодливи Пливаат

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Се повлече На затворање.Машина За Миење.TSLA Бебе & Дете е Сонцето Шапка Серија наменета за сите-ден удобност и активности на отворено.Материјал : Микс од Полиестер & другите - Брзо сушење силна и мазна.Заштита : Карактеристики на Повлече на затворање кој ги штити очите, главата и вратот области.UPF 50+ : Ткаенина која ги штити против 98% од штетните зраци за целиот ден заштита.Packable Лесна за Носење - Featherweight и лесно packable за on-the-go носат. ⠀.Квалитет На Ткаенина.Мека ткаенина која е високо дише и долготрајни.Заштита Од Сонце.Ткаенина која ги штити против 98% од штетните зраци за целиот ден заштита.Заштита.Карактеристики на Повлече на затворање кој ги штити очите, главата и вратот области.

Особините