.

Kalagiri Свила Обложен Метал Тема Бела Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 100 Метри Пакет на 12 Компјутери

Kalagiri Свила Обложен Метал Тема Бела Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Тема 100 Метри Пакет на 12 Компјутери

DEN 1478.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!.Тема Големина На : - 1 Mm Околу Должина(Приближно) : - 100 Метри Со Стил : - Свила Обложен Метал Тема.Боја : Бела Продажба За : - Пакување Од 12 Компјутери.Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.За повеќе производи кликнете на "Kalagiri". * Бренд : - Kalagiri * Убава Бела Боја Везови и Капчиња Накит Изработка на Предиво Нишка* Оваа тема се користи со Машина и Рака за Високата Couture Вез на apparels, кеси, appliques итн.* Може да се направи doilies, закрпи, Applique, Рачни Торби, Што Чипка , цвеќе , Накит и многу повеќе!* Ова предиво темата е идеален за модата, изгледа, идеален за сите вашиот занает шиење проекти.* Предиво нишка , која може да се ues тоа да се направи вашиот сопствен swearter за вашите пријатели или љубовник.

Особините