.

Капчиња Куки, Погодно Трајни Мали Капчиња Торба за Професионална Употреба за Општа Намена за Чанта за Ранец(Виолетова)

Капчиња Куки, Погодно Трајни Мали Капчиња Торба за Професионална Употреба за Општа Намена за Чанта за Ранец(Виолетова)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Направени од високо‑квалитет на Оксфорд ткаенина, и торба е издржлив и не е лесно да се носат.Лесно да се носат, погоден за патување или ткаење било каде, како што се аеродроми, паркови, возови, бродови или домови.Складирање торба е дизајниран да носат игла за плетење колекции, и има двојно внатрешните прегради за чување на повеќе плетење tools.Има полу еластична покривка да ви помогне да ги чува сите капчиња додатоци уредно и чувајте ги во добро цел, без губење на ништо.На капчиња торба е мал и преносни.Може да се стави во вашиот ранец или чанта.Функција : 1. Направени од високо‑квалитет на Оксфорд ткаенина, и торба е издржлив и не е лесно да се носат.2. Лесно да се носат, погоден за патување или ткаење било каде, како што се аеродроми, паркови, возови, бродови или домови.3. Складирање торба е дизајниран да носат игла за плетење колекции, и има двојно внатрешните прегради за чување на повеќе плетење tools.4. Има полу еластична покривка да ви помогне да ги чува сите капчиња додатоци уредно и чувајте ги во добро цел, без губење на ништо.5. На капчиња торба е мал и преносни.Може да се стави во вашиот ранец или чанта.Спецификација : Предмет Тип : Капчиња Bag Material : Оксфорд Cloth Specification : 1pcs Uses : апарати за Домаќинство, Storage Scope на Примена : Повеќето Луѓе Пакет Листа : 1 x Капчиња Торба.

Особините

Item Type:
Crochet Bag
Material:
Oxford Cloth
Specification:
1pcs
Uses:
Household, Storage
Scope of Application:
Most People
Package List:
1 x Crochet Bag :