.

Детелина Amour Капчиња Кука: 4.0 mm, 4.00 мм, Multicoloured

Детелина Amour Капчиња Кука: 4.0 mm, 4.00 мм, Multicoloured

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Лесно зафат се справи.Amour значи љубов.Љубов капчиња.Оптимално Кука Форма.Оптимално кука форма.На Детелина 1045/G Amour капчиња кука е конструиран за да се биде најдобар кука некогаш.Неверојатно мазни кука овозможува предиво да се менува без напор и новиот еластомер се справи прави crocheting удобно и стрес слободни.Овие капчиња куки има боја кодирани рачки за лесно големина идентификација.Ова е големината G (4.0 mm) и рачка боја е виолетова.

Особините