.

16pcs Капчиња Куки Поставите Алуминиум Игли за Плетење Комплет со Мека Рачка

16pcs Капчиња Куки Поставите Алуминиум Игли за Плетење Комплет со Мека Рачка

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

ВИСОК QYALITY : иглите се направени од алуминиум и нерѓосувачки челик, кои се многу мазна и погодна за тешки или тенка линија.ДОБРА ДИЗАЈН : Ова ергономски мека капчиња кука те прави капчиња со часови без замор, чувство на болка или грчеви на рацете или палците.БЕЗБЕДНОСТ : рачката е изработена од мека пластика, материјал, тоа е многу безбедна и нежно да се во вашите раце.Се ЗАДОВОЛАТ ВАШАТА ПОТРЕБА : Комплетна спецификација, 16 различни големини на игли за да ги задоволи сите ваши потреби.ГАРАНЦИЈА за квалитет : Ние се грижиме за секој клиенти чувство.Ако овој производ не ги исполни или надмине вашите очекувања,ве молиме да го испрати назад за 100% наплата без прашања праша.Овој комплет ви нуди СТП торба, тоа може да ве заштити куки ефикасно.Мулти-обоени рачки, многу убава и се погодни за вашата мајка и девојка кои сакаат плетењето.

Особините

Material:
Aluminum, Stainless Steel
Weight:
Approx.214g/ 7.5oz
Color:
Multi-color
Quantity:
16pcs
Package:
PU bag
Aluminum Hooks:
1.0mm, 1.25mm, 1.5mm, 1.75mm, 2.0mm, 2.25mm, 2.5mm, 2.75mm
Stainless Steel Hooks:
2.5mm, 3.0mm, 3.5mm, 4.0mm, 4.5mm, 5.0mm, 5.5mm, 6.0mm
Package List:
16 * Crochet Hooks :
1 * PU Bag :
Note:
Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :