.

ReDeMM 50 Обновливи Еластична Храната Сад за Складирање Опфаќа Различни 5 проѕирен растеглив големини и бои - Алтернатива на фолија - пластични заврши - clingwrap - BPA Free - Мик?

ReDeMM 50 Обновливи Еластична Храната Сад за Складирање Опфаќа Различни 5 проѕирен растеглив големини и бои - Алтернатива

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Воопшто не губите повеќе време обидувајќи се да ја раскинам совршена големина држат заврши или фолија.Гума бендови ќе ја изгуби својата еластичност, се бори и да станат кршливи со текот на времето.✅ 5 РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ И БОИ, Нашата сет на 50 проѕирен / Избриши ги опфаќа нуди разновидност на 5 различни големини во споредба со 3 од нашите конкуренти за сите чаши, чинии, чинии или нешто друго.Се подготвувам за пикник, забава, скара, вечера или само треба храна зафаќа за забите?.Тоа, исто така, rips лесно.Погледнете ја разликата. ✅ BPA FREE; Нашите маски се направени од инертен материјал што не содржи Plasticizers, ПВЦ или BPA.Ова дава голема погодност од една големина ќе ги собере многу. ✅ ЕДНОКРАТНО ИЛИ DIPOSABLE ЕКСТРА ЈАКИ ДЕБЕЛ МАТЕРИЈАЛ; Овие маски се 3x дебелина на други конкуренти.Економичен - Ќе се спаси стотици при замена фолија или од пластичен заврши во текот на годините. ✅ РАСТЕГЛИВ И ПРОЅИРЕН; Овие опфаќа ќе се протега надвор од нивните оригинални номинална големина за да се покријат чаши помали или поголеми отколку што тие се оценети за.Одлично за било остатоци, излети или СКАРА.Нивната тесна еластична печат помага да се задржи храна новак за подолго време.Фолија може да стане проблем кога се обидуваат да се држат на метал или дрво.Други конкуренти купот на сите нивни покрива во голем поли торба.Нашите перфорирани поле ви овозможува да имате брз лесно отворање за вашите најчесто користени капак.Re De MM опфаќа се свитка-во можност, еднократно, за еднократна употреба, боја координирани за најголема удобност. ✅ МИКРОБРАНОВА БЕЗБЕДНО; Нашите маски се направени со храна одделение ЛАТЕКС бендот во споредба со гума бендови од нашите конкуренти дека не е безбедно да се користи во микробранова печка.Ние ги охрабруваме сите да ни даде повратна информација за било какви прашања или коментари, а ние ќе се грижи за тебе додека сте целосно задоволни.Економичен - Ќе се спаси стотици при замена фолија или од пластичен заврши во текот на годините.

Особините