.

Fdit Нерѓосувачки Челик Памук Топката Првенство Тегла Контејнер за Складирање Организатор Канистер со Капак Дома или во Болница за Памук Топката,Памук, Брис,П-Совет?

Fdit Нерѓосувачки Челик Памук Топката Првенство Тегла Контејнер за Складирање Организатор Канистер со Капак Дома или во

DEN 159.84

Износот
Во форма достапна за нарачката

【Применливоста на самиот производ е еден од факторите ние мора да размисли】Користи за ставање на лек маст, памук топки, газа, завои, итн. 【Изборот на материјали отсекогаш биле ригорозни】Направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик материјал, не е лесно да деформација, виткање, acidresisting, alkaliresisting, издржливи. 【Основна функција мора да биде најдобар во областа】Секоја тегла е исти со покривка, повеќе чисти и санитарни. 【Ние сме стручни во донесувањето на Памук Топката Тегла】Совршен за професионални болница, клиника, салон за убавина, здравје центар, итн. 【Добар производ е вреди да се има и ние не се плашат од предизвиците】Користење electrolytic вода за перење процес на преработка, бојата е поубаво.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Памук Топката Cup Material : Нерѓосувачки Steel Color : Како што е прикажано во picture Size : Прибл.10x10x10cm/3.9x3.9x3.9in Weight : Прибл.138g/4.9 oz Application : Ветеринар памук топката jar Package Листа : 1 x Памук Топката Првенство Забелешка : 1. Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Особините

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Cotton Ball Cup
Material:
Stainless Steel
Color:
As shown in the picture
Size:
Approx.10x10x10cm/3.9x3.9x3.9in
Weight:
Approx.138g/4.9oz
Application:
Veterinarian cotton ball jar
Package List:
1 x Cotton Ball Cup :
1. Please allow 12cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :