.

DOITOOL Кактус Toothpick Носителот Памук Брис Кутија Суета Складирање Организатор Носителот Канистер Аптека Тегли за Qtip и Брис Конец Фармацевт Шминка

DOITOOL Кактус Toothpick Носителот Памук Брис Кутија Суета Складирање Организатор Носителот Канистер Аптека Тегли за Qtip

DEN 585.36

Износот
Во форма достапна за нарачката

toothpick шише облик е едноставна и компактна, лесна да се земе, и и убави и практични.керамички toothpick фармацевт Здравје и заштита на животната средина, фина изработка, добра текстура, трајни и еднократно.кактус фигурини добар живот бара чувство на стил и церемонија, декоративни.памук тегла Дизајн за да додадете креативни и интересни toothpick носителот на живот.toothpick случај Рака полиран, парична казна и донесување одлуки, мазна и удобно да се допре.Опис Едноставен и елегантен дизајн го прави тоа една убава домашна декорација.Супер за вашата бања кабинет или контра.Карактеристики Боја : Зелена Материјал : Керамички Големина : 10.5 X9 CM.Пакет Вклучувајќи Кактус Toothpick Носителот Памук Брис Кутија Суета Складирање Организатор Носителот Канистер Аптека Тегли за Qtip и Брис Конец Фармацевт Шминка.

Особините