.

Hoover CH30000 PortaPower Лесни Комерцијални Канистер Вакуум (Продолжува)

Hoover CH30000 PortaPower Лесни Комерцијални Канистер Вакуум (Продолжува)

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Вклучува обновливи комерцијални крпа торба со хартија опција.Вграден компресор ви овозможува поголема флексибилност со чистење и одржување на вашиот дом.Компактна форма овозможува да се исчисти тесни простори и детали мали области како и во внатрешноста на возилото.Долго 33' SJT кабел должина за пошироката област на правосмукалка.Hush 15 Инчен Bagless Исправена.Црево се протега за продолжен дофат.Моторни Засилувачи : 7.4 Засилувачи.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Особините