.

homozy Прав Филтер Вреќи Замена за Karcher WD4,

homozy Прав Филтер Вреќи Замена за Karcher WD4,

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Прашина торба за Karcher MV4 MV5 MV6 WD4 WD5 WD6. Делува како прва фаза на филтрација за да им помогне на прошири филтер живот.Материјал : Не-плетени ткаенини крпа.Големина : прибл. 50x40cm/20x16inch.Држи фини честички далеку од вакуум мотор.Опис : - Прашина торба за Karcher MV4 MV5 MV6 WD4 WD5 WD6. - Држи фини честички далеку од вакуум мотор. - Делува како прва фаза на филтрација за да им помогне на прошири филтер живот. - Материјал : Не-плетени ткаенини крпа. Големина на : прибл. 50x40cm/20x16inch Package Вклучува : 1 Парче Прашина Филтер Кеса.

Особините