.

6 Парчиња Метал Ноктот Клипови за Жените и Девојка Леопард Печати Пеперутка Коса Клип Шупливи Nonslip Силна Метал се Одржи на Вилицата Клип за Дебели Долга Коса Фати Barr

6 Парчиња Метал Ноктот Клипови за Жените и Девојка Леопард Печати Пеперутка Коса Клип Шупливи Nonslip Силна Метал се Одржи

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Она што е вклучена во пакетот : ќе добиете 6 парчиња на метал коса канџи со различни стилови; количината е доволно, на состанокот на вашите потреби за создавање на разни стилови на косата; Или можете да ги споделите со вашите добри пријатели и сестри.Силни и цврсти : леопард коса клип е главно направени од метал, квалитет и сигурен, не е лесно да ' рѓа, слабее или пауза, со мазна површина, убаво е да вашиот допир, издржи долготрајната употреба; Тоа е парична казна за заби, која може да клип на вашата коса цврсто и удобно.Стилски и елегантен : овие метал ноктот коса клипови доаѓаат во многу различни форми, како што се пеперутка форма, правоаголник, кружен лак форма и повеќе, едноставно и деликатна, кои се печатени со леопард шема, класичен и ретро.Широко се применува : овие пеперутка коса клип поставува може да се примени за многу цели, како што пријатели собири, прави вежби, роденден партии, ставање на шминка, земајќи бања и повеќе, што ќе изгледа повеќе убава и шармантна.Монтирање на повеќето : нашата пеперутка коса канџи се лесно да натпревар со многу луѓе кои имаат различни стилови на косата, како што се долго, кадрави, директно, русокоса, дебели или тенки влакна, погодна за жени од различна возраст, без разлика дали ќе се девојки или жени.Искрена подарок : Тоа е идеален избор за вас за да испратите овие метална вилица клипови на вашата девојка, сестри, roommates, сопруга, соседи, ќерки, мајка и повеќе на Денот на Вљубените, ден на Мајката, роденден и Божиќ.Да ви донесе многу погодности : Овие метал коса канџи може да ви помогне да се создаде елегантен бухти, додавање на вашиот шарм и cuteness, прави да се чувствувате помалку топла особено во лето.Карактеристики : Материјал : метал Боја : како на слики прикажани Пакет големина : за 7.5 x 6.7 x 1.7 инчи/ 19 x 17 x 4.3 cm Вкупно : 6 парчиња Пакетот вклучува : 6 x Метал коса канџи Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Особините