.

Антон Bauer Титан TWQ, Истовремено, Интерактивна, 4-Позиција во Злато Планината Батерија Полнач, за Сите Батеријата Хемиски

Антон Bauer Титан TWQ, Истовремено, Интерактивна, 4-Позиција во Злато Планината Батерија Полнач, за Сите Батеријата Хемиски

DEN 1507.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

На ТИТАН TWQ е четири позиција истовремено Интерактивни полначот кој deliversthe можност да наплати ЧЕТИРИ батерии во исто време, пренесување на целосна надополнување на батериите до 4 пати побрзо од некои секвенционирање тип полначи.Фокусирајќи се на целосна способност на ефикасноста на ТИТАН моќ архитектура на полнење на батеријата, на TWQ користи сите задолжен престанок техники од областа докажано Интерактивен систем на услугата за која било од Антон/Bauer Злато Планината батерии брзо, сигурно и безбедно.Истовремено полнење значи дека сите батерии на полначот ќе биде завршен во времето прикажано на табелата на страница 8 (e.г.четири Pro Pac батерии ќе се наплаќа во 3 1/2 часа) наспроти секвенционирање на батерии едно по едно време.Ова е одличен полнач за операција, која треба да го циклус батерии често во текот на снимањето ден.Како all Inter Active полначи, TWQ ќе одговори на сите Антон/Bauer батерии на било хемија.

Особините