.

WraptorSkinz Кожата Decal Заврши Компатибилен со Fujifilm Мини 8 Камера изгрејсонцето Јапонски Знаме Розова (Камера НЕ се Вклучени)

WraptorSkinz Кожата Decal Заврши Компатибилен со Fujifilm Мини 8 Камера изгрејсонцето Јапонски Знаме Розова (Камера НЕ

DEN 2284.80

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ујп Одделение Кожата - Бродови Од и произведено Во САД од страна на Wraptor Skinz.КАМЕРА НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ.Кожата ги опфаќа пред лицето области како на сликата (НЕ опфаќа страни или назад).Лесно да се примени без меурчиња.Двоен Слој Тешки професионална одделение винил материјал, обложени со висок сјај ламинатни.Wraptor Skinz кожата обвива се печатат користејќи врвен фото квалитет дизајни и живописни бои, печатени со посебни исчезнат со отпорни бои кои траат дури и во директна сонцето за години.Wraptor Skinz се мешавина од два слоеви на комерцијални одделение материјали.Долниот слој е мека, еластична винил со посебен отстранлив лепило дека е лесно да се позиционирани, се применуваат без меурчиња.Следна ние се печати долниот слој со УВ заштитен, бледнеат отпорни бои кои го испорачуваат врвен фото квалитет на дизајн во различни бои.На крајот, ние сме обврзници професионална одделение ламинатни во текот на целата кожа додавање сјајни заштитна заврши.Овој производ не е поврзано со или усвоени од страна на Fujifilm.

Особините