.

Силиконски Шише Смола Мувла со Капак Епоксидна Смола Комплет Габи Кутија Тегла Складирање Смола Калапи Комплет Накит Trinket Сад Носителот на рачно изработени Занает

Силиконски Шише Смола Мувла со Капак Епоксидна Смола Комплет Габи Кутија Тегла Складирање Смола Калапи Комплет Накит Trinket

DEN 215.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

【НАПРАВИ ДЕЛИКАТНА ЕПОКСИДНА УМЕТНОСТ】 Практични шише форма мувла, исто така, содржи капак форма мувла, која е елегантен и практичен.Постојат 4 видови за вашиот референца.Можете да ја користите светлината метал, гипс, восок, сапун, епоксидна смола и ултравиолетови смола и други материјали, за да ја направите вашата епоксидна шише уметност. 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】Направен од Високо-квалитет со силиконска, добра флексибилност и издржливи, може да се создаде јасна форма.Има мазна ентериери, па готовиот производ е лесно да се demould.По истиснување деформација, тоа може да се врати и да се обновливи, исто така, перат и еднократно, за да ви послужи за долго време. 【ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА】Со нашите мека и еластична калапи, тоа е многу лесно да се направи исклучителна накит складирање шише,trinket сад,ashtrays, свеќа носителот и така натаму.На готовиот лента, исто така, може да ги красат вашиот десктоп кои ќе изгледаат убаво и уредно. 【Да УЖИВАТЕ во ВАШЕТО ВРЕМЕ】Преносни, можете да го однесе каде што сакате да одите и дизајн со другите.Само нека вашите идеи се кандидира диви, нека вие, вашето семејство и пријатели имаат прекрасен и пријатен викенд и празник. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】Голема за себе, семејството, пријатели, секој кој сака занаети проект.Можете да дизајн вашиот уникатен исклучителна шише со калапи и ја даде на пријатели или семејството како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста,роденден, денот на Мајката, денот на Вљубените, Нова Година подароци и така натаму!.Спецификација:· Материјал : Висок квалитет со силиконска· Големина : како што е прикажано во слика· Пакет се Вклучени : 1x Силикони Шише Смола Мувла Поставите ве Молиме Имајте во предвид : · Не допира силна корозивни материјали, во спротивно тоа ќе го намалат животниот век на мувла, и дури и да доведат до demoulding неуспех и мувла штета· се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики· ве Молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење Функција : · Бидете нежни епоксидна уметност· Високо-квалитетни материјали· Широко апликација· да Уживате во вашето време· Одличен подарок 100% задоволството на клиентите е нашиот извршување.Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со нашите производи, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.

Особините