.

MY99 USHOMI 3D француски Булдог Епоксидна Силиконски Калап DIY Занаети Украси Автомобил Оркестарот Додатоци на Почетниот Украси Кристал Епоксидна Смола

MY99 USHOMI 3D француски Булдог Епоксидна Силиконски Калап DIY Занаети Украси Автомобил Оркестарот Додатоци на Почетниот

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Радосен DIY процес : исто така, Можете да споделите булдог форма смола мувла со вашите пријатели, и да се создаде убава занаети заедно, уживаат во рака се направени?процесот, и да додадете некои пигменти или сјајна decors во калап, се нежни и елегантни ефект.

Особините