.

Soapow Хрчак морско свинче Кафез Облоги Водоотпорен Течење-Доказ Оксфорд Ткаенина Кафез Мат за Пет Хабитат Кафез

Soapow Хрчак морско свинче Кафез Облоги Водоотпорен Течење-Доказ Оксфорд Ткаенина Кафез Мат за Пет Хабитат Кафез

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Овој кафез дното (замена дел) е костим за морско свинче живеалиште и други мали кафези за домашни миленичиња.Вклучува кука јамка околу рака да се закачите на дното на морско свинче кафез во повеќе локации за да се обезбеди силна одговара.Лесно да се соберат и да се оддели и тоа е, исто така, перат.Мора да се има да се задржи гвинеја свињи кафез.Тоа може да е помош да се задржи вашата гвинеја свињи кафез и не ќе дамка на подот.Водоотпорен материјал материјал, течење-доказ, издржлив и не е лесно да се бори или да се прекине.Спецификација : Боја : Црна/Сина (Изборен)Материјал : Оксфорд крпа Големина : 119*61*9.5 cm/47*24*3.7 во answer : ___________________________ Note : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18 во) разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Пакет Including1*Морско Свинче Кафез Лагер.

Особините

  :
Color:
Black/Blue (Optional)
Material:
Oxford cloth 
Size:
119*61*9.5cm/47*24*3.7in 
Note:
Please allow 1-3cm (0.4-1.18in) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.