.

EuisdanAA Пластични Toggle Пролет Запре Двојно Дупка Lanyard Лизгачот Кабелот за Заклучување на Крајот на 12 Компјутери Црна(Tope де resorte де palanca де plástico, cordón deslizante де doble orificio, extre

EuisdanAA Пластични Toggle Пролет Запре Двојно Дупка Lanyard Лизгачот Кабелот за Заклучување на Крајот на 12 Компјутери

DEN 251.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Мали?Дупка со Дијаметар : 3.87 mm/ 0.15"; Голема Дупка со Дијаметар : 7.9 мм/ 0.32".Боја : Црна; Материјал : Пластика.Пакет Содржина : 12 x Кабелот за Заклучување; Име на Производ : Кабелот за Заклучување.Димензии : 12 x 19mm/0.47" x 0.75"(D*H)(Tamaño : 12 х 19 мм / 0,47" x 0,75" (D * H).Производ Тежина : 8g(Peso del producto : 8g.Euisdan AA Пластични Toggle Пролет Запре Двојно Дупка Lanyard Лизгачот Кабелот за Заклучување на Крајот на 12 Компјутери Black Plastic кабелот за заклучување е опремен со двојно дупка, која се користи за заклучување на кабелот за conveneint употреба.Широко се користи за lanyard, облека, ранец, sportwear и повеќе.Опис на Spanish Tope де resorte де palanca де plástico, cordón deslizante де doble orificio, extremo де bloqueo де кабел, 12 piezas, негро¿Pequeño?Diámetro del agujero : 3,87 mm / 0,15"; Diámetro del agujero гранде : 7,9 mm / 0,32"Де боја гора; Материјал : Plástico Contenido del paquete : 12 x bloqueo де кабел; Nombre del producto : Мозок Lock Tamaño : 12 х 19 мм / 0,47" x 0,75" (D * H) Peso del producto : 8g.

Особините