.

Futheda 10PCS Пролет Кабелот за Заклучување Токи Двојно Дупка Брави Пластични Натоварени Круг Toggle Затка Кабелот не се Заклучи на Крајот за Drawstrings Кампување Пешачење Shoelace

Futheda 10PCS Пролет Кабелот за Заклучување Токи Двојно Дупка Брави Пластични Натоварени Круг Toggle Затка Кабелот не се

DEN 167.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Кабелот за заклучување затка направени од цврст и здрав пластика, лесен и не е лесно да се скрши, може да се користат долго време.Двојно Дупка Кабелот за Заклучување : секој toggle затка мерки 21.5 mm во должина; Секоја дупка со дијаметар : прибл. 6 mm, одговара на повеќето видови на drawstrings и кабли.Пролет натоварени дизајн го прави заклучување кабелот работа стане полесно, гарантираме за да се задржи вашиот мозок тесни и безбедна, да ви помогне да се запре кабелот или drawstrings од лизгање.Овие пролет кабелот завршува може да се примени за lanyard, багаж, shoelaces, облека, ранец канапи, дуксери drawstrings, шатори, спортски итн.Високо Квалитетни Пластични пролет srop структура е лесно користење.Тоа е почетокот на Заштита на Животната средина. 10 парчиња црна кабелот брави, доволно за ваша употреба.Карактеристики Кабелот за заклучување затка направени од цврст и здрав пластика, лесен и не е лесно да се скрши, може да се користат долго време.Двојно Дупка Кабелот за Заклучување : секој toggle затка мерки 21.5 mm во должина; Секоја дупка со дијаметар : прибл. 6 mm, одговара на повеќето видови на drawstrings и кабли.Пролет натоварени дизајн го прави заклучување кабелот работа стане полесно, гарантираме за да се задржи вашиот мозок тесни и безбедна, да ви помогне да се запре кабелот или drawstrings од лизгање.Овие пролет кабелот завршува може да се примени за lanyard, багаж, shoelaces, облека, ранец канапи, дуксери drawstrings, шатори, спортски итн. 10 парчиња црна кабелот брави, доволно за ваша употреба.Спецификација Име на Производ : за да се Префрлате Затка Материјал : Пластични Боја : Црна Облик : Овална Секоја Големина (LWH) : 22.7 x 21.5 x 17.3 мм Секоја Дупка со Дијаметар : Прибл. 6 mm Пакет Вклучувајќи 10 x Toggle Затка.

Особините