.

Кембриџ ZipIts Најлон 6/6 УЛ Наведени Кабел Врзуваат за Полнење 650 Пакет Асортиман на 4-во, 8-во, 11-во Себе Заклучување УВ Отпорни Црна Поштенски Врски, Изведувачот Квалит?

Кембриџ ZipIts Најлон 6/6 УЛ Наведени Кабел Врзуваат за Полнење 650 Пакет Асортиман на 4-во, 8-во, 11-во Себе Заклучување

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Произведени од врвен квалитет Најлон 6/6 материјали и УЛ наведени; индустриска сила флексибилни најлон материјал за долготрајна производ перформанси.Асортиман содржи 300 парчиња од 4-во 18 lb, 300 парчиња од 8-во 50 lb, 50 парчиња на 11-во 50 lb; 4-во пакет со дијаметар спектар 0.06-во 0.87 - инчни, 8-во пакет со дијаметар спектар 0.08-во 2.09-во, 11-во пакет со дијаметар спектар 0.08-во до 2.99-во; оперативен temp минус 40 степени Целзиусови за да 185 степени Целзиусови; УВ Отпорни Црна препорачува за надворешна или внатрешна употреба. 650 парчиња, спакувани во еден удобен за обновливи пластични канистер.Изведувачот и професионален квалитет, одличен избор за организација проекти од целиот дом или канцеларија; прави мали дома реновирање или изградба на комерцијални работа; трговски производ, виси знаци и банери, занает, спортски или сезонски, празник украси и многу повеќе; Кембриџ кабел врски се совршен избор за вашиот кабелски менаџмент, организациско или занимаваат проекти.Кембриџ перформанси управувано и високиот квалитет на производите се користи од страна на индустриски лидери.

Особините