.

Кабел Клипови, ONME Кабел Држач Повеќенаменски Кабелот за Управување за Дома Не-Токсични Гумени Материјал самолепливи Биро Кабелот Клипови Трајни Кабелот Организат

Кабел Клипови, ONME Кабел Држач Повеќенаменски Кабелот за Управување за Дома Не-Токсични Гумени Материјал самолепливи Биро

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☛ Ве молиме да Обрнете Повеќе Внимание на ГОЛЕМИНАТА - кабел клип може целосно да се одржи кабел помалку од 6mm дијаметар, тоа не е погодна за многу мали кабли поради дупка.Можете да го нарачате остатокот увери со по-продажба на услуги од 30 дена без причина пари назад. 3 бои за да ги сортирате различни кабли, 6pcs вкупно. ☛ Како да го Користите Кабелот Клипови? - Осигурајте се користи за да ги следат подолу чекор : 1. Чистење на површината за да бидете сигурни дека таа е чиста и сува. 2. Откине парче хартија, ги усогласат дел да се вметнат, држи го тоа без двоумење, и притиснете за неколку минути. 3. Оставете го за некое време, тоа ќе биде подобро да се користи по 12 часа атипичен. ☛ ONME Кабел Клипови Одговара за Каде? - Лесно да се качи на леплива кабелот организатор на маса, ѕид, маса и други рамни површини.Одговара за било каков вид на неред, предизвикани од различни видови на кабелот.Идеален за слушалки, USB кабли, моќ канапи, 3 C производ жици, ТВ кабелска додаток или други предмети што треба со рака. ☛ Она што се Случи по Користење? - Уморни од сите оние кабли и кабли околу вашата работна маса, ѕид или дури и вашиот автомобил?ONME кабел клип може да ви донесе чиста и уредна статистика, нема повеќе хаос!Гума самолепливи кабел држач го прави лесен за да го најдете вашиот кабел.Заштеда на време и да ја задржите вашето добро расположение на работа. ☛ Ажурирани Акрилик Лепило Подлога - Различни од 3 M лепило пена, внимателен ажурирани Акрилик Лепило подлога на ONME трајни кабелот носителот може да биде лесно да се отстрани од рамни површини без никакви остатоци.Совети : На кабел држач, се обновливи, но вискозност ќе се намали по отстранување.Ве молиме Обрнете Повеќе Внимание на Големината : На кабел клип може целосно да се одржи кабел помалку од 0.37 во дијаметар.и неговите не се погодни за многу мали кабли поради дупка.Можете да го нарачате остатокот увери со топол услуга од 30 дена бесплатен ризик.Совети : . 1. Чистење на површината за да бидете сигурни дека тоа е чиста. 2. Оставете го за некое време, тоа ќе работат подобро по 12 часа за да се исуши.

Особините