.

AIRNIX 20X 8 x .75 (6.5 употребливи) Кука и Јамка Најлон Cinch Ремени со Пластични Тока, Обновливи Прицврстување, Обезбедување, Кабел Ремени

AIRNIX 20X 8 x .75 (6.5 употребливи) Кука и Јамка Најлон Cinch Ремени со Пластични Тока, Обновливи Прицврстување, Обезбедување,

DEN 335.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

ПАКЕТ ОБЕМ - Најмногу 6.5"; Минимум 3"; Вкупно Рака Должина 8".Ако вашиот пакет е 3"-6.5" околу себе, тогаш оваа рака ќе работат за вас!. 100% НАЈЛОН – Светло Кука & Јамка за Прицврстување на Cinch Ремени.РАЗНОВРСНА - Лесни и отпорни на Абразија за најсложените локации.БЕЗБЕДНОСТ – Пластични Тока и Лесен материјал носи силна СИГУРНА рака.

Особините