.

4 ПАРЧИЊА Силиконски Аналогни Палецот Стап Капа Џојстик Капи за PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Контролер (Жолт)

4 ПАРЧИЊА Силиконски Аналогни Палецот Стап Капа Џојстик Капи за PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360 Контролер (Жолт)

DEN 357.60

Износот
Во форма достапна за нарачката

Применлив модел : PS4 PS3, Xbox Еден Xbox 360. Пакет : 4 ПАРЧИЊА Џојстик Капи Жолта.Поправка на вашиот скршен Џојстик Капи.Ве молиме бидете сигурни дека тоа е модел и тип на производ што треба, ви посакувам пријатен шопинг.Боја : Жолта.

Особините