.

YG-1 D2148 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, 135 Степен, #29 Големина, 17/128 Дијаметар x 1 до 15/16 Должина (Пакување о?

YG-1 D2148 High Speed Челик со Завртки Машина Вежба Малку, Соголени Заврши, Директно месо тело, Бавно Спирала, 135 Степен,

DEN 140.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Изработени од high speed челик.Применливи за дупчење во челик, фрлија челик, легирани и не-легирани, сиво леано железо, графит, malleable леано железо.Завртка машина вежба со пошироката флејта.Изработени од high speed челик.Применливи за дупчење во челик, фрлија челик, легирани и не-легирани, сиво леано железо, графит, malleable леано железо.

Особините