.

КЛИВЛЕНД Коси месо тело Вежба Малку,Големина 45/64 C13844

КЛИВЛЕНД Коси месо тело Вежба Малку,Големина 45/64 C13844

DEN 1538.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

High-speed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост за отпорност на абење.Достапни во матични оксид заврши.Morse коси месо тело и му овозможува на алатка за да се вметнува директно во машина вретено за да се олесни висок вртежен момент апликации како што се големи намали големина.Кога се работи во стрелките на часовникот насока (десен сечење) спирала fluted алатки evacuate чипови нагоре и надвор од намали за да се намали затнување.Тешки-должност екстра должина вежби.Направен во САД.КЛИВЛЕНД Коси месо тело Вежба Малку,Големина 45/64" C13844.

Особините