.

Виси елката Топката руски Убавина со Balalaika D 4,72(12 cm) Врежан и Насликани од руски Занаетчии од Санкт Петербург. Одмор Дома Декор.Божиќ & Нова Година На Подарок.Рачно из?

Виси елката Топката руски Убавина со Balalaika D 4,72(12 cm) Врежан и Насликани од руски Занаетчии од Санкт Петербург.

DEN 1560.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

☆Целосно рачно изработени. ☆Уметничка рака-насликани. ☆ Ексклузивен рачно изработени дрвени виси топката од руската занаетчии од Санкт Петербург ќе додадете кора од лимон за вашата празнична внатрешни работи или да стане еден незаборавен подарок за некоја драга личност или пријател. ☆Рачно изработени во Русија. ☆ВОЗРАСТИ 3+ ГОЛЕМИНА : Дијаметар 4,72" ( 12 cm).Денес, на авторот елка играчка не е само празнична декорација на елката, но исто така и извор на гордост за собирачи, играчка која ќе се пренесува од генерација на генерација, како остаток, играчка која ќе се сеќавам од детството, приказна на која треба да му кажете на вашите деца и внуци.

Особините