.

Mllkcao Велигден Безличен Кукла Декорација Соба Десктоп Декорација Стои Пост

Mllkcao Велигден Безличен Кукла Декорација Соба Десктоп Декорација Стои Пост

DEN 143.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

➤【Gnome Подарок】Во фолклорот, на gnome носи среќа за семејства и се смета за добра среќа.Тоа е добар избор за одмор подароци за девојки, жена, деца и некој кој собира gnome на фестивалот ден и партијата време. ➤【Дома Декорација】Додадете празник шарм во вашиот дом украси со овие симпатична шведски домови.Тоа е совршен за да ги красат вашата нивоа фах, маса, маса, троседот, bookcase, полица, или посебно место во вашиот дом. ➤【Совршена Големина】 Секој Пакет вклучува 1 Gnomes.Bendable жица во шапка, 9 инчи висок од дното до врвот на капа по шириме.Gnomes се рачно изработени. ➤【Рачно изработени & Премиум Материјалот】 gnome е направен од мек филц, памучна ткаенина, дрвени носот, влакна бела брада, и висок капа за позирање.Долгиот кадифен бради ќе ви даде удобно tactility. ➤【Добар Избор за Подарок 】Дали треба уникатен подарок?Вашиот љубовник ќе биде толку изненадени со овие симпатична gnomes.Тоа го прави голем дар и може да се појави и било каде во дом или канцеларија.Количина : 1pcs Тип : Велигден Ден Декорација Материјали Материјал : крпа+ Пластика Големина : 23x9x5cm Производ вклучуваат : 1 x Велигден Безличен Кукла.

Особините