.

Чиста Опседнат H-10 HEPA Кеси се Вклопува Panasonic U, U3, U6 - 9 Крпа-Како HEPA Кеси По Пакет

Чиста Опседнат H-10 HEPA Кеси се Вклопува Panasonic U, U3, U6 - 9 Крпа-Како HEPA Кеси По Пакет

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Одговара : Panasonic U, U3, и U6. 5-ply H-10 HEPA кеси се со повисок квалитет од сите микро и кеси.Посилни "платно-како" материјал нема да рипувате.Одржува оптимална вакуум перформанси. 9 Крпа-Како HEPA Кеси по пакет.Најдобри кеси за алергија на страдалниците!.Одговара : Panasonic U, U3, и U6, 9 кеси по пакет.

Особините