.

ZZKDBS Кат Исцедете ги Покрие Colander Туш Отпад Drainer Целосна Месинг Бања, Кујна Канализација Додатоци (Боја : D: D, Големина : 110mmx110mm)

ZZKDBS Кат Исцедете ги Покрие Colander Туш Отпад Drainer Целосна Месинг Бања, Кујна Канализација Додатоци (Боја : D: D,

DEN 1442.40

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Месинг.Големина : : 110mmx110mm.Бања затка и филтер, перат.Може да се спречи опаѓањето и скапоцености од тече надолу во кадата, како и да се спречи непотребното блокирање.Секој може да се инсталира на pop-up мозоци, бидејќи на своите едноставна структура.Материјал : Месинг.Големина : : 110mmx110mm.Бања затка и филтер, перат.Може да се спречи опаѓањето и скапоцености од тече надолу во кадата, како и да се спречи непотребното блокирање.Секој може да се инсталира на pop-up мозоци, бидејќи на своите едноставна структура.Карактеристики : Материјал : Месинг.Големина : : 110mmx110mm.Пакетот Вклучува : 1x Кат Drains Notes : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Забелешка : *се Должи на разликата помеѓу различни монитори, слики може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.*Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm грешка, поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.

Особините