.

1 Парче Drainable Торбичка со Precut 5/8 Бариера Отворање, Торбичка Големина 1 со Karaya

1 Парче Drainable Торбичка со Precut 5/8 Бариера Отворање, Торбичка Големина 1 со Karaya

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

1 Парче Drainable Торбичка со Precut Конвексни Karaya 5 Бариера на Кожата и Менгеме на Затворање 1" Торбичка Големина, 5/8" Stoma Отворање, 12" L, Стандард, Транспарентен, Porous Хартија, Лепило, со Појасни Јазичиња, без Интегриран Филтер и Comfort Wear Панели.

Особините