.

MIBOW Мозоци Змија Почиста Мозоци дупчалка со спирална бургија,Потоне Dredge Цевковод Почиста,Потрошувачка Змија Коса Catcher за Бања Када, Wc,Запушена Канализација, Dredge Цев

MIBOW Мозоци Змија Почиста Мозоци дупчалка со спирална бургија,Потоне Dredge Цевковод Почиста,Потрошувачка Змија Коса Catcher

DEN 311.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Ова се исцеди почиста е екстра-долго 39.30 инчен заглави на смена за да стигнат до длабоко во канализација за да се отстранат сите мостови и остатоци.Потрошувачка змија почиста одлична за тоне, кади, басени, тушеви и повеќе.едноставно внесете исцедете ги заглави отстранување алатка за одредување на запушена цевка, даде неколку twirls и да ги отстраните.Со флексибилни & bendable рана пролет челик ,надградени дизајн на опашката пролет,го прави овој грабител алатка достапни за да стигнат до тесен криви & пукнатини.На силиконски се справи со е висока температура отпор, па можете да го користите во врела вода да disinfect.Тоа е лесно да се користи.направете го тоа сами да се избегне скапи водоводџија повици, ќе заштедат пари и време, само чиста потрошувачка себе си.Опис MIBOW Мозоци коса catcher широко се користи за чистење на бањи, тоне, кади, и dredging цевка, одвод, канализација и други места затнат често.За Чистење на Исцедете ги Заглави : Едноставно внесете мозоци declogger преку повеќето канализација & strainers како што ја зграпчува пречки во P-стапица беа повеќето мостови се случи.Таа работи како водовод змија, но со една разлика.Тоа обезбедува удобен начин да го дофати косата лесно да го избришете ги.Флексибилна алатка има мозоци чистење burrs дека финтата & повлече за коса, храна, ѓубре и други пречки кои предизвикуваат непроодни се исцеди.Карактеристики : Многу лесен.Зема пречки & остатоци напор.Супер лесно се справи со притисокот на врвот да се направи грабање & чистење бриз.Пролет челик flexes & crimps да се наведнуваат околу аглите & пречки.Брзо и Безболно Бавно се Исцеди Помош за Одвод на Чистење.Достапни за тешко да се постигне тесен криви & пукнатини.СУМА : Ако може да се види тоа, вие може да го добиете со оваа алатка!Пакет се Вклучени : 1 x Мозоци Олеснување Алатка.

Особините