.

Biomutant - Xbox Едно Стандардно Издание

Biomutant - Xbox Едно Стандардно Издание

DEN 479.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

НОВА ЗЕМЕ НА 3-то ЛИЦЕ БОРБА : боречки вештини стил на борба против системот ви овозможува максимална слобода на движење и агилност при мешање на снимање, меле и овластувања од вашиот мутации.Се РАЗВИВА својата ИГРА-ИГРА : Ќе бидете во можност да recode вашиот генетска структура, за да се промени начинот на кој ќе го погледне и да игра.СЛЕДНОТО НИВО НА ИЗРАБОТКА : се Меша и натпревар делови да се создаде свој уникатен еден или двојно раце slash, здроби и пирс меле оружје.ОПРЕМА ЗА АВАНТУРА : имате целосна слобода кога опремување на вашиот карактер.Не само кога станува збор за изборот на оружје ќе се создадени, но исто така и каков вид на опрема ќе се носат.ПРЕЖИВЕАТ ВО РАЗЛИЧНИ ОТВОРИ СВЕТОТ : Ќе се создаде свој авантура како ќе патување истражуваат отворен свет и она што лежи под неговата површина, со нога, многу, џет-ски, воздух балон и повеќе.BIOMUTANT е пост-апокалиптичен отворен свет ARPG кој обезбедува реално време меле, стрелецот и мутант способност акција.Реприза способност е збогатена со разновидна и длабоко карактер прогресија систем, истражување на систематски генерирани површината светот и подземјето со нога, машинско, воздух балон, џет-ски и многу повеќе.Biomutant исто така има целосно индивидуализира (MMO стил) карактер и мутација систем, bionics и креативни објект изработката, плус интерактивна наратив кој контекстуална раскажувач, каде што играчите создава свои приказна за преживувањето во различни шарени светот.

Особините