.

Прирабници Трки (NSW) - Nintendo Префрлате

Прирабници Трки (NSW) - Nintendo Префрлате

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Сон гаража : можете да се прошетаат светот е 8 најмоќните Европски и Јапонски мотор обезбедување на високо точни и реални јава искуство.Оптимизирате вашиот мотор : со механика систем за управување никогаш порано видел во мотор симулација, може да се уништат сите ваши мотор е делови за одржување на нив по секоја трка или надградба нив и да се зголеми ефикасноста на вашиот.Анализа на вашиот перформанси : исто како за вистински возач, вашиот мотор е конфигурација може да се прилагодува на вашиот стил на возење и како што трката ќе влијае на постепено се носат на секоја компонента и ефектите на перформансите која ги следи.Точна и реална физика : на ниво на точност и детали предвидено од страна на механизмите за управување со е исти од реални мотор физика дека ќе ја воодушеви најсложените на песна тркачи.Управување со вашата кариера и тим : изградба на вашиот возач од страна на управниот нивните трка од календарот, изберете која R&D области за инвестирање и надградба на тимот вештини, искористување на други производители и партнерство можности кои стануваат достапни како што напредокот.

Особините