.

Stupell Индустрии Виножито Букви од англиската Азбука Радосна ABC Табелата, Дизајниран од страна на Џенифер McCully Бела Врамени Ѕид Уметност, 24 x 30, Мулти-Боја

Stupell Индустрии Виножито Букви од англиската Азбука Радосна ABC Табелата, Дизајниран од страна на Џенифер McCully Бела

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Врамени.Подготвен да се Откажам - Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде убава уметност прикажува од учењето и се дели на нови уметнички дела против вашите ѕидови.Едноставно остатокот на уметнички дела против рамна површина за креативен и чисти презентација.Совршен за празни shelving или mantels, без инсталација или расчистување е потребно.Нашите giclée отпечатоци внимателно се монтираат на трајни МДФ подлога, а потоа совршено заврши во интервал од 1,5 инчи дебела woodgrain рамка.Рамка бои вклучуваат црна, сива farmhouse и бела.Дизајн од страна на Џенифер Mc Cully.

Особините