.

ZOONAI Виножито со Дрво Мушка Украси Ѕидот Décor Виси рачно изработени Шарени Ткаење Автомобил Украс Современ Дом Декорација Додатоци Виси Pendant за Спалната соба Расадн?

ZOONAI Виножито со Дрво Мушка Украси Ѕидот Décor Виси рачно изработени Шарени Ткаење Автомобил Украс Современ Дом Декорација

DEN 239.76

Износот
Во форма достапна за нарачката

Материјал : Направен од природни памук, рачно изработени Ткаење Виножито Ѕид Décor.Виси Виножито Ѕид Оркестарот е совршен завршувањето акцент на вашето бебе дома декор, Поставени во автомобил ќе додадете вашиот автомобил повеќе шарени.Оваа виножито ѕид виси е добар избор за сезонски и одмор украсување, или завршувањето на допир на детето соба или расадник.Голема шанса да го Прави една прекрасна тоа како вашиот и ќе додадете искра во вашиот дом декорација стил и да добијат комплименти од секој кој го гледа тоа !.Совршен подарок за бебето, новороденчињата, малку девојки, деца, Само висат на ѕидовите, јасли' страна, полици, bedpost, огледала, камин, прозорецот или било каде ви се допаѓа.

Особините