.

KaLeemi Дрвени Риба Ѕид Оркестарот, Сет од 3 Виси на Дрво Риба Украс, Рака-Насликани Риба со Специјален Дизајн. Вклучуваат Виси Јаже за на Плажа Тема, Тема Почетен Океано

KaLeemi Дрвени Риба Ѕид Оркестарот, Сет од 3 Виси на Дрво Риба Украс, Рака-Насликани Риба со Специјален Дизајн. Вклучуваат

DEN 494.16

Износот
Во форма достапна за нарачката

????НАУТИЧКИ ТЕМА ОРКЕСТАРОТ : Виси риби дома декор одговара за поморски тематските расадник, плажа тема кујна и дневна соба, океанот тема бања, исто така, го прави уникатен ограда декорација, риболов тема партија декорација. ????ВИСИ ДРВЕНИ РИБА : сет на дрвени риба украси вклучува 3 насликани риба и 1,5 метри на јаже.Можете лесно да се откажам риба ѕидни декорации во различни стилови, било каде постои потреба како што се ѕидови и соба windows.Рачно изработени украсни риби е совршен и уникатен прилог на вратата венец. ????ДИМЕНЗИИ : Риба тело на виси риба ѕид оркестарот мерка 5.9"x1.78"x1" - 6.7"x2"x1" - 7.5"x2.4"x1" низа.Лесни наутички дрво риба е лесно да висат на ѕидот.Виси на дрво риба декорација е совршен за украсување брод, брод и други дрво занаети во вашиот дом. ????НАСЛИКАНА на ДРВО РИБА ОРКЕСТАРОТ : Украсни риби ѕид декорација е рака - насликани од водоотпорен акрилик материјал е издржлив, бојата не исчезнат, може да се користи за отворен виси.Риба тело е рака-насликани на 2 страни со единствени текстури погоден за голем број домашни декорации. ????РИБА ТЕМАТСКИТЕ ПОДАРОК : Дрвени риба декорација е голема наутички риба подарок за пријателите и семејството, како роденденски подарок, housewarming подароци, одмор подарок, итн.Ѕидот оркестарот дрво рибата е една симпатична акцент дел на езерото куќа оркестарот, езерото camper оркестарот, крик куќа оркестарот, плажа, домот и декорација на плажа куќа оркестарот.

Особините