.

Селски Дрво Знак Перење Оркестарот Знак Перална Гроздобер Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност Плакета Дома Декор за Перење Соба Farmhouse Смешно Пере

Селски Дрво Знак Перење Оркестарот Знак Перална Гроздобер Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност Плакета

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【Премиум Материјалот】 : дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба. ✔【За Димензија】 : дрвени знак има два вида на големината за да изберете од, двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е една страна се печатат. ✔【Лесна Инсталација】 : дрвена плоча доаѓа со кабелот.Супер лесно да се закачи на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се направи вашиот дом повеќе топло и елегантен. ✔【Повеќе Апликација】 : Најдобра декорација за перење соба, дома, farmhouse, соба, кабината, куќа, плажа куќа, дом, hostel, селска куќа и вила. ✔【Најдобар Подарок】 : Не само најдобрите подароци за мама, тато, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што љубовта е потребно.Материјал : дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба.Димензија : дрвени знак има два вида на големината за да изберете од : 12x12 инчи(30x30cm) и 16x16 инчи(40x40cm).Двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е една страна се печатат.И шема или текст на дрвени знак, може да биде персонализирана.Инсталација : дрвена плоча доаѓа со кабелот.Супер лесно да се откажам дрво, плоча на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се заврши процесот на инсталација за да се направи вашиот дом или продавница повеќе топло и елегантен.Примена : Најдобра декорација за спална соба, дневна соба, дома, farmhouse, кујна, перална, градина, двор, тремот, кабината, куќа, плажа куќа, продавница, кафуле, ресторан и бар.Не само најдобрите подароци за мама, тато, баба и дедо, сестра, брат, вујко, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, прослава, свадба, зимски празници, Божик, нова година и каде што љубовта е потребно.Гаранција : Ние обезбеди пари гаранција.Ако производот ќе добие е оштетен, ние ќе се направи реконструкција на вас или ја за слободни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините