.

Селски Дрво Знак Перење Оркестарот Знак Помош Сакав Гроздобер Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност Плакета Дома Декор за Перење Соба Farmhouse Смешно ?

Селски Дрво Знак Перење Оркестарот Знак Помош Сакав Гроздобер Потресени Изгледа Дрвени Знак Ѕид Pediments Виси Уметност

DEN 2347.20

Износот
Во форма достапна за нарачката

✔【Премиум Материјалот】 : дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба. ✔【За Димензија】 : дрвени знак има два вида на големината за да изберете од, двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е една страна се печатат. ✔【Лесна Инсталација】 : дрвена плоча доаѓа со кабелот.Супер лесно да се закачи на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се направи вашиот дом повеќе топло и елегантен. ✔【Повеќе Апликација】 : Најдобра декорација за перење соба, дома, farmhouse, соба, кабината, куќа, плажа куќа, дом, hostel, селска куќа и вила. ✔【Најдобар Подарок】 : Не само најдобрите подароци за мама, тато, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, свадба, Божиќ и каде што љубовта е потребно.Материјал : дрво знак е направен од висок квалитет на дрвен материјал кој е лесен, odourless и траат доволно долго време за внатрешна и надворешна употреба.Димензија : дрвени знак има два вида на големината за да изберете од : 12x12 инчи(30x30cm) и 16x16 инчи(40x40cm).Двете од нив се идеална големина како исклучителна домашна декорација.Ве молиме имајте во предвид дека моделот е една страна се печатат.И шема или текст на дрвени знак, може да биде персонализирана.Инсталација : дрвена плоча доаѓа со кабелот.Супер лесно да се откажам дрво, плоча на ѕид, на врата, врата, оградата и прозорец.Земете една минута за да се заврши процесот на инсталација за да се направи вашиот дом или продавница повеќе топло и елегантен.Примена : Најдобра декорација за спална соба, дневна соба, дома, farmhouse, кујна, перална, градина, двор, тремот, кабината, куќа, плажа куќа, продавница, кафуле, ресторан и бар.Не само најдобрите подароци за мама, тато, баба и дедо, сестра, брат, вујко, пријатели, деца и кои ви се љубовта.Но, исто така, една прекрасна идеја за housewarming, роденден, годишнина, прослава, свадба, зимски празници, Божик, нова година и каде што љубовта е потребно.Гаранција : Ние обезбеди пари гаранција.Ако производот ќе добие е оштетен, ние ќе се направи реконструкција на вас или ја за слободни.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Особините