.

Dicksons Корави Goldtone Јамка Крстот 10 x 15 Метални Украсни Ѕид Tabletop Крстот Figurine

Dicksons Корави Goldtone Јамка Крстот 10 x 15 Метални Украсни Ѕид Tabletop Крстот Figurine

DEN 0.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Додадете малку шарм на вашиот простор за живеење со овој декоративни ѕид крст; Карактеристики корави варосуваме јамка дизајн.Figurine е направен од издржлива метална материјал; Закачалка на врати за полесно екранот.Декоративни tabletop figurine мерки околу 10 x 15 инчи висок.Совршен прилог на било кој ѕид во вашиот дом; Додавање карактер на вашиот простор за живеење.Содржани во заштитна амбалажа; Подготвени за kinki.Бродови во заштитна амбалажа.Мерки околу 10 x 15 инчи висок.Нашата мисија е да се произведуваат, дистрибуираат и пазарот Biblically-базирани инспиративни подарок производи да влијаат на животот на луѓето, насекаде.Нашата понуда вклучува декоративни ѕид додатоци, врамени уметноста, tabletop подароци, книга и библијата додатоци, автомобилски додатоци, накит, новини, дом и градина décor, и Новогодишни украси.Додадете совршен акцент на вашиот дом, со овој селски крст.Место на оваа крст во вашиот омилен соба и да се пополни вашиот дом со топол секојдневен потсетник.Бродови во заштитна амбалажа.

Особините