.

Needzo Сива Дрвени рачен Молитва Џеб Крстот за Прва Причест, 4 Инчен

Needzo Сива Дрвени рачен Молитва Џеб Крстот за Прва Причест, 4 Инчен

DEN 309.12

Износот
Во форма достапна за нарачката

Големина - 4 Инчи (H).Материјал - Дрво.Совршен За Патување Големина Која Може Да Се Вклопат Во Џебовите Или Purses.Едноставен Дизајн На Овој Крст Ви Овозможува Да Го Одржи Удобно Во Раката, Како Ќе Се Молат.Ова Го Прави Голем Дар За Потврда, Велигден, И Многу Други Прилики.Големина - 4 Инчи (H) - Материјал - Дрво - Совршен За Патување Големина Која Може Да Се Вклопат Во Џебовите Или Purses - Едноставен Дизајн На Овој Крст Ви Овозможува Да Го Одржи Удобно Во Својата Рака Како Се Молиш - Ова Го Прави Голем Дар За Потврда,Велигден, И Многу Други Прилики.

Особините